fukuoka és wales ~ japanese stratus technical president blog vol.28

A szeptember egy izgalmas üzleti úttal kezdődött Kyushuba. Azért mentünk oda, hogy részt vegyünk a Fukuoka Prefecture Solution Partners és a Stratus által szervezett háztartási készülékek termékpromóciós rendezvényén. Ott egy interjú jellegű videót forgattunk, amely elmagyarázza, hogy a Stratus ‘ztC Edge™ és partnercégünk gyártási útmutató alkalmazási termékei hogyan oldják meg hatékonyan az ügyfelek problémáit és fájdalompontjait. A sikeres forgatás után ebéd közben egy érdekes beszélgetést folytattunk a feldolgozóiparon belüli beruházási trendekről. Együtt konszenzusra jutottunk, hogy ezek a befektetési trendek határozottak. Sajnos még mindig tapasztalunk problémákat az anyagok ellátási láncával – beleértve a félvezetőket is –, de kétségtelen, hogy javulást tapasztaltunk. Egyébként az ebédet, amit kaptunk, egy helyi étterem szállította ki, és valóban finom volt. Kitakyushu különösen lenyűgözött.

Hírek Erzsébet királynő haláláról

Az utazás során érkezett a szomorú hír II. Erzsébet királynő haláláról. Uralkodásának 70 éve csodálatos időszak volt. Ő a Windsor-ház negyedik királynője, a Nemzetközösség uralkodója és az angol egyház vezetője. A monarchiákon (Egyesült Királyság, Kanada, Ausztrália és Új-Zéland) kívül több mint 50 ország – köztük a köztársaságok – szerepel a Nemzetközösségben. Államfőként pedig az egység szimbóluma is. Uralkodása számos geopolitikai vitára és monarchiájával kapcsolatos kérdésre emlékeztet. Számos esemény történt, mint például a falklandi háború, Diana hercegnő tragikus halála, az ausztrál köztársasági távirat adatok  népszavazás, a skót függetlenségi népszavazás, az Európai Unióból (EU) való kilépés és még sok más. Míg a politikában a miniszterelnök és a parlament vezető szerepet tölt be, kétségtelen, hogy a királyi család tagjai is számos fontos szerepet töltenek be. Szeptember 9-én az új király, III. Károly lépett a trónra, és legidősebb fia, Vilmos lett Wales hercege.

távirat adatok

Ismerje meg az Egyesült Királyság helyzetét

Személy szerint közelebb érzem magam az Egyesült Királysághoz, mint az Egyesült Államokhoz. Ezt a rögbi és a lóversenyzés iránti affinitásom és szeretetem miatt mondom, amelyek Angliából indultak ki és ma is nagyon népszerűek. Fiatal koromban sokszor jártam ismerje meg a kapacitáskihasználást, a berendezések általános ebben az országban munka miatt. Soha nem felejtem el a 2012-es londoni olimpián és a 2015-ös rögbi világbajnokságon tett látogatásaimat – mindkét alkalommal frissen emlékszem. Szórakoztatónak tartom, és szeretek Londonban maradni, sportokat nézni, sétálni

Fukuoka és Wales

Akár hiszi, akár nem, Fukuoka prefektúrában és Walesben van valami közös. Wales egykor hatalmas mennyiségű földalatti erőforrást termelt – például szenet – és támogatta a brit ipari forradalmat. Fukuoka prefektúrában a Miike szénbányához és a Yawata Steel Works-hez kapcsolódó vagyontárgyakat a “Japán Meidzsi ipari forradalom helyszíne” részeként a Kulturális Világörökség részeként tartják tr számok nyilván. Mindkét régió támogatta országa ipari forradalmát, és mindkettő nagyon népszerű rögbi régió. A walesi nemzeti rögbi-válogatott, amelyet szeretettel a Red Dragons néven ismernek, bejutott az elődöntőbe a 2019-es japán világbajnokságon. Fukuoka prefektúra középiskolai rögbi- és rögbiiskolái a legjobbak közé tartoznak Japánban, és számos kiváló japán válogatott játékost neveltek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top